המלצות עמותות ויישובים

מאות מנהלי עמותות ויישובים ממליצים בחום על יוסף שפר

מגן דוד אדום- ד"ר אלי יפה, סמנכ"ל קהילה
"אני שמח להמליץ על שירותו של יוסף שפר ועובדי משרדו אשר מספקים שירות בתחום גיוס המשאבים מעיזבונות וקרנות. בשנים האחרונות יצא לי לעבוד עם חברת שפר ולגייס משאבים עבור מגן דוד אדום בישראל ובזכותם זכינו ברכישת אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ חדשים וברחבת פעילות ההדרכה להצלת חיים בישראל. רכבים אלו יצטרפו לצי המציל חיים של מגן דוד אדום וישרתו את אזרחי ישראל ברחבי הארץ. ליוסף ולצוות המשרד ידע רחב ומקצועי בתחום וניסיון עשיר בפעילות מול וועדת העיזבונות אשר סייע רבות למגן דוד אדום בגיוס המשאבים החשובים למד"א ולתושבי ישראל. יתר על כך, יוסף מספק שירות אדיב, מקצועי וזמין עבור מגן דוד אדום". 

העמותה למען הזקן באשכול- ענת חקלאי רוסט, מנכ"לית העמותה למען הזקן באשכול
"התחלתי לעבוד עם יוסף שפר והצוות שלו לפני מספר חודשים.מאז אני זוכה לקבל שירות אדיב ונעים, הם הגישו עבורי בקשות למענקים מעיזבונות, שזו המומחיות שלהם. כמו כן הם הגישו בקשות לגורמים נוספים וכבר התחלנו לראות תוצאות. אי לכך, אני מתכבדת להמליץ על יוסף שפר והצוות המקצועי שלו העושים כל מאמץ להשיג תמיכות מדינה, תמיכות מוניציפליות ותמיכות מקרנות וחברות, לארגונים ועמותות. אשמח לשוחח אישית עם כל מתעניין."

היישוב דולב- מנחם צור, מזכיר הישוב
"יוסף היקר, אני מבקש להודות לך בשמי ובשם כל תושבי הישוב דולב, על עבודתך המסורה בייצוגנו אל מול וועדת העזבונות. בזכותך ובזכות עובדות משרדך, אנו רואים תוצאות מידי שנה. למקצועיותך, נסיונך רב השנים ומאמציך הרבים, אשר נושאים פרי כל פעם מחדש, יש חלק גדול וחשוב בקידום ופיתוח הישוב דולב עד היום ואני סמוך ובטוח ששיתוף פעולה פורה זה, יימשך גם בעתיד."

מועצה מקומית בית אל- ליאור בן-טריה, גזבר
"במשך מספר שנים אנחנו מגישים בקשות לועדת העזבונות. אנו נעזרים בשרותי משרדו של יוסף שפר, שמנהלים למעשה את כל התהליך, החל משלב ההחלטה באיזה נושא להגיש, דרך ניסוח הבקשה כתיבתה והגשתה ועד קבלת הכסף בפועל, ונותנים לנו הנחיות ברורות והמלצות.
קבלנו אישורים להקצבות שנה אחר שנה בסכומי כסף גדולים ביותר. כמו-כן, קיבלנו אישורים להארכות מועדי הביצוע.
שרותי משרדו של יוסף שפר הם מקצועיים, ברמה הגבוהה ביותר, ואנו בהחלט ממליצים להיעזר בהם למי שמעוניין להגיש בקשות לתמיכות מדינה בכלל וועדת העזבונות בפרט."

היישוב אלעזר- שילה וסרטיל, מזכיר הישוב
"מבקש להודות על מאמציך וההצלחה בגיוס סכום משמעותי כל כך מועדת העזבונות לשנת 2020. לאור ההצלחה בשנת 2019, ב2020 לא התלבטנו והיה ברור שאנחנו מגישים את הבקשה לועדת העזבונות דרככם. ואכן, הסכום אותו הצלחתם לגייס עבור הישוב לשנת 2020 מכובד מאוד, מעל ומעבר לציפיות. כח מי ששומע את גובה הסכום מתפעל ומופתע.
כמובן שבימים אלו אנחנו מגישים איתכם גם את הבקשה לשנת 2021.
ממליץ החום לכל ישוב / עמותה לעבוד איתכם ולהטיל עליכם את משימת ההגשה לועדת העזבונות.
בהצלחה רבה!"

קיבוץ נירים
"ליוסף שפר סיוע לעמותות וישובים תודה מקרב לב על עזרתך ועל כל פועליך עבורינו. מכל בית נירים."

מושב מי עמי- ניצן בז'רנו, מנהלת קהילה
"אנחנו רוצים להודות לך מקרב לב על עזרתך בהגשות, בליווי ובקידום בקשותינו. לשמחתנו התקבלה השנה תמיכה לשיפוץ אולם הספורט שלנו בסך 74,000 ,₪ ועכשיו קבלנו אישור על תמיכה בשדרוג מערך הנוי שלנו בסך 23,000 ₪.  תודה רבה על המסירות, והליווי לכל אורך הדרך עד לקבלת ההקצבה. ותודה גם על הסבלנות, הנועם ואורך הרוח שאתה מפגין תמיד. בהערכה רבה."

קיבוץ עין חרוד מאוחד- גליה מירום, מנהלת קהילה
"תודה רבה על הטיפול המסור בעניינינו בכלל ובפרט לחגית שסייעה לנו באופן נמרץ ובלתי מתפשר.אנו נשמח להמשיך ולשתף עימכם פעולה"

'בני דוד' עלי- יאיר שמיל, סמנכ"ל
"ברצוננו להודות לך ולצוות משרדך על עשייתכם הברוכה להשגת תקציבים ייחודיים וייעודיים לפרויקטים מוסדות 'בני דוד' עלי. הבנת הצרכים והפרויקטים, הטיפול והליווי נוהלו באופן מקצועי, איכותי ויעיל. אין ספק שמקצועיותכם משפיעה על כל התהליך ועוזרת לנו לזכות ולקבל סיוע ותקציבים שלא היינו יכולים לקבל בדרכים אחרות. אנו מודים לכם מקרב לב ומקוים להמשך שיתוף פעולה פורה. עלו והצליחו !"

היישוב מצפה יריחו-
 יוסי רבי, מזכיר הישוב

"ועד מקומי מצפה יקיחו נעזר בשרותיו של יוסף שפר, במתן שירותים בהגשת בקשות לועדת העזבונות. ב"ה בשנים בהם הגיש משרדו את הבשקות, קיבלנו מועדת העזבונות סכומים גדולים לטובת פיתוח הישוב. קיבלנו ממנו שירות יעיל וטוב לכל שאלה ובקשה."

קיבוץ להב- ליאור דפנר, מנהל קהילה
"מספר שנים אני עובד עם יוסף שפר בנושא סיוע בגיוס כספים. פעם אחר פעם מוכיח יוסף את יכולותיו, ובזכותו השגנו לקיבוץ סכומים משמעותיים לשיפוץ ושדרוג מבני ציבור. אני ממליץ על יוסף כאיש מקצוע מהשורה הראשונה בתחומו, ומעריך עד מאוד את עבודתו, יסודיותו וכישוריו."

קיבוץ צאלים- איל דבורי, מנהל קהילה
"בשמי ובשם חברי קהילת קיבוץ צאלים ברצוני להודות לך ולצוות המסור על הטיפול המוצלח בבקשת קיבוץ צאלים לתרומה להקמת מגרש משחקים לילדי הקיבוץ. בזכותכם התקבלה תרומה שתסייע לנו משמעותית להקמת המגרש."

מועצה מקומית קדומים- חננאל דורני, ראש המועצה
"ברצוני להודות לך מקרב לב על הטיפול המקצועי בבקשות שהגשנו לקבלת תמיכות. התוצאות מדברות בעד עצמן. הקרן אישרה למועצה פרויקט משמעותי בסדר גודל שלא זכינו לקבל בשנים קודמות. עבודתך מולנו התאפיינה במקצועיות, בזמינות וביעילות רבה. לא איפשרת לנו לטעות בהגשת מסמכי הבקשה, עמדת על כך וסייעת לנו להכין חומר יסודי ומקצועי זמן רב לפני תום המועד, כך שתוכל לוודא שלא יפול דופי בהגשה . ברצוני להודות לך על כך. נשמח להמשיך לקבל את שירותיך הטובים."

עמותות א.ה.ב.ה.- גיילה כהן מוריסון, מנכ"ל
"ליוסף שפר שלום, ברצוננו להודות על התמיכה ועזרה שקבלנו מכם במשך חודשים עד להצלחה של קבלת כסף. היו לנו הרבה שאלות במשך כל התהליך ואתם תמיד עזרתם לנו בכל הנקודות שנתקענו בהן."

קולות בנגב- קרינה רייסמן אלוני, רכזת פיתוח משאבים 
"יוסף, ברצוני להודות לך בשם הארגון שלנו, על השירות המסור האישי שלך...שירות שגורם לכל משרד לקנא בכם. בהערכה רבה."

מועצה דתית גוש עציון- הרב רפי אוסטרוף, יו"ר  
"ברצוני להודות לך על ההכוונה והסיוע שהענקתה למועצה הדתית גוש עציון בהגשת הבקשות לקבלת תמיכות. כמו רבים, גם  בעבר הגשתי בקשות ולא הצלחתי לקבל תמיכות. הפעם עם הליווי הצמוד שלך, ההדרכה וההנחיות המפורטות הצלחנו לקבל סכום משמעותי  עבור הפרוייקטים של המועצה הדתית בתחום הנגשת בתי כנסת. בתודה על הליווי והעבודה המקצועית!"

בית חם לילדי ה-S.M.A- עטקה חיימוביץ, יו"ר
"מר יוסף שפר ואנשי משרדו. איש יקר, אנו עמותת בית חם לילדי SMA ילדים מונשימים, רוצה להודות לך ידידי היקר ולאנשי צוותך, על עזרתכם למען פרויקט קשה הקמת בית חולים לילדים מונשמים בצפון. זהו מפעל חיים של אישה הרוצה להקים בית חם לילדים שאינם יכולים להיות בבית היות וההורים לא מסוגלים לטפל בהם ואין להם במדינתינו הקטנטונת מקום ראוי להיות בו. ואתה ידידי היקר באת ראית והתרגשת, וכמובן עזרת לעמותה לקבל סכום כסף לעזרת הקמת בית החולים. אני והילדים רוצים להודות לך אישית על ידי מכתב זה על העזרה והתמיכה למען הפרויקט החשוב כל כך. מי יתן לתקבל בחזרה מה שאתה עושה למען הילדים המונשמים. תודה וברכה."  

המועצה הדתית חיפה- דוד מצגר, מזכ"ל
"מר יוסף שפר אשר עסק במשך שנים רבות בניהול "ועדת העזבונות" של מדינת ישראל, רכש ניסיון עצום בנושא ומשתדל מאוד היום לסייע לעמותות, ארגונית ותאגידים לזכות ולקבל תמיכות. מר שפר עושה מלאכתו נאמנה, ביושר, בדייקנות ובמסירות והישגיו מרשימים ביותר. אנו ממליצים בלב שמח להעזר בשרותיו של מר שפר ע"מ שמוסתיכם יזכה בתמיכה."

מצפה אביב- מזכירות
"מר יוסף שפר היקר אנו מבקשים להודות לך על ההנחיה שקיבלנו ממך לאורך כל הדרך, הליווי של הגשת הניירות ואישור המימון ולבסוף דו"ח הבצוע והגשת החשבוניות. בסיכומו של תהליך קבלת ההשתתפות הכספית שאושרה לנו. ישר כוח גדול  ותקווה להמשך שיתוף פעולה."

נתיב מאיר- אמציה הרשושנים, מנכ"ל
"אנו שמחים מאוד לקבל את עזרתך בהגשה, ליווי וקידום בקשותינו לקבלת תמיכות. עד לשנת 2014 לא קיבלנו תמיכות אלום מאז העברנו את הנושא לטיפולך אנו זוכים בתמיכות מדי שנה. מזכותך זכינו זו השנה השלישית ברציפות לקבל תמיכות בסכומים משמעותיים ההולכים וגדלים משנה לשנה- 2015-48,000 ש"ח, 2016 58,000 ש"ח, והשיא 2017 148,000 ש"ח. אנו מבקשים להודות מקרב לב לך ולצוות הנהדר של עובדי משרדך הנבטנים על הירתמותכם לעניין במסירות, בנועם, ביעילות, בזריזות, במאור פנים ובסבלנות, על הליווי המסור לכל אורך הדרך. אני ממליץ בחום לכל עמותה על עבודה עימך לעזרה בקבלת תקציבים מתמיכות. בתודה ובהערכה רבה." 

שמחה לילד- אלי קלרמן, מנכ"ל 
"השירות נוח מהיר וזמין."

קיבוץ גבולות- ליאור דפנר, מזכיר ומנהל קהילה, ניתאי יעירי, מרכז משק
"יוסף שפר עובד עם קיבוץ גבולות מזה זמן מה כיועץ בעזרה להשגת תמיכות ומענקים. במהלך העבודה המשותפת גילינו כי יוסף מכיר את העבודה, בקיא בפרטים ובסופו של דבר גם מביא תוצאות. אנו מרוצים מהעבודה וממליצים עליו מניסיוננו." 

פעמונים- אוריאל לדרברג, מנכ"ל 
"ליוסף שפר - ברצוני להודות לך ולצוותך על הטיפול המהיר והיעיל וכן את הערכתי הרבה על היחס האנושי והמקצועי שאנו מקבלים."

מדרשת מעלה חבר- מני ונינו, ראש המדרשה 
"אין לי מילים להודות לכם! אתם לא מתארים לכם כמה זה יעזור לקדם את המטרות החשובות שאנו עוסקים בהן. ממש תודה! "

מרכז יעקב הרצוג- יוסי וולך, מנהל 
"לכבוד יוסף שפר - אתמול השתתפתי במפגש בתל אביב, בו נתת הסברים וענית על שאלות בקשר להגשת בקשות לתמיכה. אני מבקש לציין שמשרדך עובד באופן יוצא מן הכלל, מפיק חומרים ותשובות בזמן אמת הנחיות והסברים לפי הצורך."

עזר מציון- יעקב הורביץ, מנכ"ל 
"למר יוסף שפר. אין לי מילים להודות לך על היעילות ועל הדביקות במטרה. לך בכוחך זה ותושיע את ישראל! כה לחי! בידידות ובהערכה עמוקה."

קיבוץ גן שמואל- עמרי, רכז חינוך
"ברצוני לשתף כי לאורך כל התהליך מתחילתו ועד סופו השירות היה מעולה. הסבר מפורט ליווה את מילוי הטפסים אותם נדרשנו למלא, בכל עת היתה זמינות טלפוני והקשר עם נציגת החברה נתן תחושה שיעש כתובת ויש מענה. בהחלט נשמח לשתף פעולה גם בעתיד."

מושב עין יעקב- חגי ראובן, יו"ר ועד מקומי
"בשמי ובשם ועד מקומי עין יעקב אנו מבקשים להודות לך על הפעילות  המבורכת. אנו מעריכים מאוד את הליווי בפרויקט גן השעשועים במושב עין יעקב אשר הוביל להצלחה רבה בקבלת תקציב של 86 אלש"ח  לטובת שיפוץ גן השעשועים בישוב. מודה לך על הליווי, ההדרכה והסיוע המקצועי לאורך כל הדרך מאחל לך הצלחה רבה בכל אשר תעשה!"

כפר דקל- חנן עמיבר, מזכיר
"אנו רואים חובה לציין בפינך את התועלת הרבה שהפקנו מטיפולך בבקשתינו להשגת תקציב לשיפוץ המועדון של הישוב. ראשית, אנו מודים על שחשפת אותנו אותנו לאפשרות לקבלת תמיכות. שנית, בהדרכתך הגשנו את כל המסמכים הדרושיםן וזכינו לאישורו של תקניב נאה: 165,000 ש"ח"

בית מדרש שערי אשר- ישראל אשר, מנכ"ל 
"לכבוד יוסף שפר - ברצוננו להאיר שהשרות והיחס מאוד יפה ומזהיר הן בטלפון והן במייל. ברכותינו אליכם שברכת הרב שלנו תשפיע עליך שתצליח בכל הפעילות העניפה ובכל מעשי ידך." 

צעד ראשון- אריה רושגולד, הנהלה
"יוסף שפר, רואים אנו חובה להודות לכבודו באופן אישי על הטיפול בבקשה לתמיכה."

כה לחי- זיו כהן, מנכ"ל 
"הופתעתי מהרצון האמיתי של יוסף שפר לתת תשובה ופתרון, שמחתי להרגיש שווה, הרגשתי שאתם רוצים אותי יותר משאני אתכם. חזק וברוך."


מרחביה המסלול היהודי עכו- יאיר מימון, מנכ"ל
"זכינו לטיפול יעיל, מקצועי ומהיר ע"י מר יוסף שפר. בטיפול כזה איכותי טרם נתקלנו. ישר כח."

כולל "מדבר שור" בחלוצה- הרב הלל רוטקוף, ראש הישיבה ודוד בר-חי, מנכ"ל הישיבה והכולל
"אנו רוצים להודות לך ולצוות המשרד, ובפרט ליאיר פנטון, על עזרתכם בהגשת מסמכים לוועדת העזבונות, מזה כמה שנים. מאד רצינו לגייס ועדת העזבונות לטובת עמותת "כולל מדבר שור, ולטובת בניין ופיתוח הישיבה ואזור הנגב המערבי, ואתם התגייסתם לסייע בידינו. בכל שלב, ומהרגע הראשון, הרגשנו את הידע והמקצועיות שלכם, ברמת ההדרכה שניתנה לנוהטיפול והתגובות המהירות. בכל שיחה, שמנו לב להקשבה מעבר לקו (הטלפון), ההשתדלות להשגת הטוב ביותר, ברמה האישית ממש. נתינת שירות נעים ומועיל, בהתמדה ובסבלנות. כולל הסברים לצוות המשרד עד לפרטים הקטנים ביותר. התוצאות מעידות בעד עצמן, התשובות החיוביות מוועדת העזבונות. במשך שנתיים קיבלנו תקצוב גבוה שעונה על הציפיות. אנו מרגישים, באמת, שללא עזרתכם לא היינו מגיעים לתוצאות אלו. בתפילה לקב"ה שתהיו שליחים טובים ותראו ברכה במעשה ידיכם."

 תלמוד תורה עצמונה- גדי פניגשטיין, מנכ"ל ישיבת שומריה
"מניסיוני רב השנים בעבודה עם יוסף שפר וצוות משרדו, אני יכול לקבוע באופן חד משמעי: שרמת ההכנסות מקרן העזבונות עלתה באופן ניכר בשנים אלו. יתרה מכך חשוב להדגיש שאף בקה שהוגשה דרכו לא נפסלה מסיבה טכנית, שהיא הגורם הראשי לאי קבלת המענק. אנו נמשיך בע"ה להיעזר בשירותיו המקצועיים של יוסף שפר ובאנשי צוותו."
 
מרכז פימל על שם פייגע מלכה לובל- פנינה לואיס, מנכ"לית
"מר יוסף שפר וצוות המשרד - ברצוני לומר תודה על שנים של קשר נהדר עמך ועם צוות משרדך. בשנים האחרונות נעזרתי בכם שנה אחר שנה, ובזכותכם היתה לנו הצלחה רבה ותוצאות טובות בגיוס משאבים. בנוסף, רוב תודות על היחס החם החברי והאכפתי מכל העובדים. ממליצה ואמליץ בחום רב לקולגות שלי בתחום להיעזר בשירותכם."
 
עמותת מקימי- ישראל ליבמן, מנכ"ל
"מר יוסף שפר - אנו שמחים מאוד לקבל את עזרתך בהגשה, ליווי וקידום בקשותינו לוועדת העזבונות לסיוע בנושא החשוב בו מטפלת העמותה. עד כה ניסינו להיעזר במגייסי משאבים אחרים, אולם לא זכינו מהם להצלחות כלל. בזכותך זכינו לראשונה לקבל מוועדת העזבונות תמיכה: 70,000 ש"ח לחילוץ משפחות מפשיטת רגל. אנו מבקשים להודות לך מקרב הלב על הירתמותך לעניין במסירות, בנועם, ביעילות, בזריזות, במאור פנים ובסבלנות, ועל הליווי המסור לכל אורך הדרך. אני ממליץ בחום לכל עמותה על עבודה עימך לעזרה בקבלת תקציבים ותמיכות בכלל ומוועדת העזבונות בפרט."
 
ישיבת בני עקיבא "נתיב מאיר"- אמציה הר שושנים, מנכ"ל
"מר יוסף שפר - אנו שמחים מאוד לקבל את עזרתך בהגשה, ליווי וקידום בקשותינו לוועדת העזבונות לסיוע בנושא החשוב בו מטפלת העמותה. עד לשנת 2014 לא קיבלנו תמיכות מוועדת העזבונות. אולם מאז העברנו את הנושא לטיפולך אנו זוכים בתמיכות מידי שנה. בזכותך זכינו זו השנה השלישית ברציפות לקבל מוועדת העזבונות תמיכות בסכומים משמעותיים ההולכים וגדלים משנה לשנה:
*48,000 ש"ח לשנת 2015
*58,000 ש"ח לשנת 2016
והשיא -
*148,000 לשנת 2017
אנו מבקש/ים להודות מקרב הלב לך ולצוות הנהדר של עובדי משרדך הנבונים על הירתמותכם לעניין במסירות, בנועם, ביעילות בזריזות, במאור פנים ובסבלנות, ועל הליווי המסור לכל אורך הדרך. אני ממליץ בחום לכל עמותה על עבודה עימך לעזרה בקבלת תקציבים ותמיכות בכלל ומוועדת העזבונות בפרט."
 
הנקודה היהודית בת"א- אלון פישר, מנכ"ל
"כמו הרבה עמותות בישראל, גם אנו הגשנו בקשות תמיכה לוועדת עזבונות באופן עצמאי, עד שהתוודענו לשירותי המשרד של מר יוסף שפר. לאחר שהתקשרנו עמו ראינו שינוי מבורך בגובה התמיכות שאושרו לנו ע"י ועדת העזבונות. מלבד זאת, אנו נהנים מעצם ההתקשרות עמו, קבלת שירות יסודי, מהיר ואמין. אנו מבקשים להודות לך בהזדמנות זו , על הסבלנות הרבה והארת הפנים. ועל התרומה הגדולה למפעלנו. ואנו מקווים שתגדיל עוד ועוד את מעגל לקוחותיך לשביעות רצונם."
 
נקודת ח"ן, פנימייה דתית לבנות, קיבוץ סעד- עפר שלומי, מנהל
"אני מנהל פנימייה לנערות בקיבוץ סעד, ויש לי העונג לעבוד עם יוסף שפר ואנשיו כבר מספר שנים. הם מגייסים כספים ממחלקת העזבונות, מקרנות ומגופים נוספים עברו בנות הפנימייה. אוכל לומר בפה מלא שעבותדכם לא תסולא בפז. שפר העמיד רפרנט קבוע מול הפנימיה, ויחד איתו גיבשו חשיבה יצירתית, המלווה ביוזמה ודחיפה קדימה של אפיקי תרומות שונים, תוך כדי סיוע במילוי נכון ומדויק של טפסים, עצות פרוצדורליות מועילות ותמיכה בניצול נכון של המשאבים שהצליחו להעמיד לרשותנו. בארבע השנים האחרונות הצליחו שפר ואנשיו לזכות אותנו בתמיכה פוטנציאלית של חמש תרומות שונות בגובה מצטבר של כ-400,000 ש"ח. מקויים שנוכל להמשיך להיעזר ולהיתרם על ידי שפר ואנשיו עוד שנים רבות."
 
ישיבת הכותל- מוטי ג'רבי, מנכ"ל
"אנחנו שמחים להמליץ על משרדו של יוסף שפר העוסק בסיוע בקבלת תמיכות בכלל ובסיוע בועדת העזבונות בפרט. הצוות המקצועי והמסור עושה עבודה מעולה ויסודית. "יגיע כפיך כי תאכל אשריך וטוב לך", ב"ה יש תוצאות טובות והישגים משמעותיים בבקשות שהוגשו דרך המשרד. תודה ליוסף ולכל הצוות. יברכך ה' מציון וראה בטוב ירושלים כל ימי חייך."
 
עמותת בית חם לילדי ה-S.M.A- עטרה חיימוביץ, יו"ר
"איש יקר, אנו עמותת בית חם לילדי SMA ילדים מונשמים, רוצה להודות לך ידידי היקר ולאנשי צוותך, על עזרתכם למען פרוייקט קשה הקמת בית חולים לילדים מונשמים בצפון. זהו מפעל חיים של אישה הרוצה להקים בית חם לילדים שאינם יכולים להיות בבית היות וההורים לא מסוגלים לטפל בהם. ואין להם במדינתינו הקטנטונת מקם ראוי להיות בו. ואתה ידידי היקר באת, ראית והתרגשת, וכמובן עזרת לעמותה לקבל סכום כסף לעזרת הקמת בית החולים. אני והילדים רוצים להודות לך אישית על ידי מכתב זה על העזרה והתמיכה למען הפרוייקט החשוב כל כך. מי יתן ותקבל בחזרה מה שאתה עושה למען הילדים המונשמים. תודה וברכה."
 
מוסדות צדקה וחסד צפת- מנהל עמותה
"הננו מודים לך במאוד על היעוץ וההכוונה מול וועדת העזבונות עבור ביצוע תקציב 2015, היעוץ שנתת לנו היה מקצועי ותכלתיתי מהמדרגה הראשונה. אנו מאחלים לך הצלחה רבה בכל מעשיך, ושסייעתא דשמייא תמשיך ותלווה אותך בכל עת."
 
אור שלום- מיכאל פישר, סמנכ"ל פיתוח משאבים, דוברות וקשרי קהילה
"אני מבקש להמליץ בחום רב על שרותיו של מר יוסף שפר, מנכ"ל חברת שפר חוויות יעוץ והדרכה בע"מ בכל הנוגע להגשת בקשות לוועדת העזבונות של משרד המשפטים. מר שפר, בזכות ניסיונו רב השנים כמנהל ועדת העזבונות לשעבר, בזכות עבודתו המסורה, המעמיקה והיסודית ביותר ובזכות דאגתו הכנה לילדי הארגון ולמטרותיו, סייע לנו לגייס הקצבה גדולה משמעותית מכל הקצבה שקיבלנו מהועדה ללא עזרתו במהלך השנים. תובנותיו המצוינות של מר שפר, היכרותו רבת השנים עם מערכת המשפט וועדת העזבונות, עצותיו הטובות והנחיותיו המדויקות, פתחו בפנינו מגוון אפשרויות חדש לפנייה לוועדה באופן שהוכיח את עצמו מעל ומעבר למצופה. העבודה המשותפת עם מר שפר היא נעימה ומקצועית מאוד ומסייעת רבות בטיפול, הן בהגשת החומרים לוועדה והן בדיווח על שנה קודמת. אני סמוך ובטוח שמר שפר יוכל לסייע רבות לכל ארגון ו/או עמותה מהמגזר השלישי המבקשים לפנות לוועדת העזבונות לקבלת הקצבה."

האגודה לקידום החינוך, ירושלים- רו"ח נעמה זוסמן, חשבת מוסדות חינוך 
"רציתי להודות לך על הייעוץ המקצועי הנפלא שנתת לנו. למרות שבעבר הוגשו כל הבקשות שהגשתי לוועדת העזבונות, מצאתי לנכון להתייעץ איתך מאחר והיתה לי השנה דילמה מקצועית מיוחדת לשנה זו, והיה לי חשוב לקבל את הייעוץ הטוב ביותר. ההתקשרות איתך היתה זמינה ונוחה, התייחסת במהירות רבה למיילים, ונתת ייעוץ מקצועי מאוד. והכל מכל הלב, בנעימות ובאופן ברור. קיבלתי מענה מושלם לכל השאלות שהיו לי, ואני שמחה שהגעתי למקום הנכון. גם שתי הבקשות שהגשתי, אושרו בסכומים מכובדים. ממליצה בחום על שרותיך, לכל מי שזקוק לייעוץ וליווי בנושא בקשת עזבונות. ברור לי שגם בעתיד, אתייעץ איתך בכל שאלה שתתעורר. מאחלת בהצלחה רבה לכולנו, בהשגת משאבים למימוש חלומותינו."

מילב - מועדוני הגימלאים בחיפה- שולי שטיינר, מנכ"לית 
"ברצוני להודות לך על עזרתך המקצועית העניינית, הדאגה הרבה שהפגנת והליווי הצמוד והאכפתי בהגשת ניירת הבקשה לועדת העזבונות. במהלך השנים התקשינו במילוי הטפסים שגרמו לנו לוותר על הגשת הבקשה. בזכותך ובתמיכתך עמדנו ביעד ואף זכינו לקבל תשובה חיובית מוועדת העזבונות. הכסף שנקבל יעזור לנו לקדם את מטרות העמותה ולרווחת גמלאיי חיפה."

המכון ללימודי המשך ברפואת שיניים בחיפה ומרפאות לטיפול בשיניים ע"ש ד"ר יאורית- ד"ר נתן פורמן, יו"ר ומנכ"ל, אתי מזרחי, מנהלנית ומנה"ח 
"ברצוננו להביע את תודתלנו והוקרתנו העמוקה על עבודתכם המקצועית והמסורה שבזכותה הצלחתם להביא לעמותה שלנו תרומה בסך של 709,000 ש"ח, סכום לא מבוטל בכלל, בעזרתו קיבלו עשרות ניצולי שואה נזקקים טיפולי שיניים ללא תוספת תשלום מצדם ובכך שופר ולו במעט איכות חייהם. בעיקר ברצוננו להודות על יחסי אנוש מעולים, סבלנות רבה ודרך ארץ. יישר כוח!!! וכן ירבו כמותכם בישראל.
"

עיריית חיפה- ישראל בן שלום, מנהל לשכת התאגידים 
"מיזה כשלוש שנים, אנו פועלים בשיתוף פעולה עמך, בכל הקשור להגשת בקשות לוועדת העזבונות, ברצוני להודות לך על הסיוע, על האכפתיות, הליווי הצמוד, המעקב אחר הבקשות והעיקר התוצאות הנפלאות, בכל הקשור להגשת בקשות העירייה ותאגידיה לוועדת העזבונות. בקשות במגוון רחב של נושאים, תוך הכוונה שלך כיוונים הקשורים בהגשת הבקשות. עד כה בקשותינו פגעו בינגו והצלחנו לקבל מוועדת העזבונות:

100,000 ש"ח למחלקת הרווחה,

98,000 ש"ח למחלקה הוטרינרית,

והשיא - 416,000 ש"ח למחלקת גנים ונוף.

במקביל שמחנו להתבשר כי הצלחת להביא לאישור הקצבות נוספות בהיקף של מאות אלפי ש"ח, לתאגידי העירייה ולעמותות הפועלות בעיר חיפה, ובהם: מיל"ב, העמותה לפיתוח תיירות, המכון ללימודי המשך ברפואת שיניים ובית חם לילדי SMA. אנו מבקשים להודות לך מקרב הלב על הירתמותך לעניין במסירות,בנועם, ביעילות, בזריזות, במאור פנים ובסבלנות, ועל הליווי המסור לכל אורך הדרך. ללא ספק תרומתך לקידום נושא גיוס משאבים ביישובנו הינה משמעותית ביותר. בטוחני כי גופים אחרים, רשויות מקומיות, חברות לתועלת הציבור ועמותות, יוכלו להיעזר בשרותיך, ואני ממליץ להם בחום לגייס אותך ואת משרדך לצורך גיוס משאבים חיצוניים, שכה חשובים לגופים אלו. בכבוד בברכה, בתודה ובהערכה רבה."

 קיבוץ עין חרוד מאוחד- חן ורדי, מנהל קהילה
"בסוף 2016 התחלתי עבודה משותפת עם יוסף שפר ואנשי צוותו, על בקשות לועדת העזבונות עבור שנת 2018. בסיוע המשרד הצלחנו לקבל מענק של 150 אש"ח לשיפוץ בית סיעודי (מתאים לרמת השקעה של עד 300 אש"ח). כמו כן, הגשתי בסיוע המשרד בקשה לשנת 2019 עבור מענק לביצוע פעילויות חוגים בבית הסיעודי (עדיין לא התקבלה החלטת וועדת העזבונות). עליי לציין לטובה את המקצועיות והרצינות של צוות העובדים והתייחסות שלהם לכל פניה והליווי השוטף. אני ממליץ בחום על התקשרות עם יוסף שפר ואנשי צוותו.
"

יישוב דולב- נתי כרמי, מזכיר
"מר יוסף שפר, אני מבקש להודות לך מקרב הלב על עזרתך בהכנה, הגשה, ליווי וקידום בקשותינו מול וועדת העזבונות לסיוע בנושאים שונים ביישוב דולב. הליווי המסור לכל אורך הדרך עד לקבלת ההקצבה היה בנועם, ביעילות, בזריזות, במאור פנים ובסבלנות. תרומתך לנושא גיוס משאבים ביישובנו הינה משמעותית ביותר. לשמחתנו התקבלו בשנים האחרונות תמיכות למגוון נושאים בסך מצטבר של מאות אלפי שקלים. אני ממליץ בחום על עבודה עמך לעזרה בקבלת תקציבים ותמיכות בכלל ומקרן העזבונות בפרט. בתודה ובהערכה רבה.
"

יישוב יצהר- יוסף דיין, מזכיר
"שמחנו מאוד לקבל את עזרתך בהגשה, ליווי וקידום הבקשה לועדת העזבונות לסיוע במקווה הנשים ביצהר. לשמחתנו התקבלה לאחרונה התמיכה בסך 90,000 ש"ח. אנו מבקשים להודות לך מקרב הלב על הירתמותך לעניין במסירות, ועל הליווי המסור לכל אורך הדרך עד לקבלת ההקצבה. בתודה ובהערכה רבה.
"

יישוב נווה צוף- מזכירות היישוב
"מר יוסף שפר היקר! בשם תושבי הישוב, אנו מבקשים להודות לך מקרב לב על עבודתך מול ועדת העזבונות למען הישוב. ניסיונך הרב בתחום הביא להצלחה גדולה ובזכות פועלך אנו זוכים לשפץ את מבנה אולם השמחות / מועדון הישובי. בסכות הסכום הבלתי שגרתי בסך 145,000 ש"ח שהצלחת לגייס, נזכה לשפץ את המבנה הוותיק ולהביא אותו למצב ראוי שממנו יוכלו ליהנות ילדים ומבוגרים. אנו כמובן ממליצים לכל ישוב לעבוד איתך בהמשך בתחום זה ובתחומים אחרים בנושא תרומות. יישר כוח גדול ותודה רבה!
"

יישוב רחלים- הושעיה הררי, מזכיר
"שמחנו מאוד לקבל את עזרתך בהגשה, ליוי וקידום הבקשה לועדת העזבונות לסיוע בהקמת גן משחקים. לשמחתנו התקבלה ביישובינו התמיכה בסך 100,000 ש"ח. אנו מבקשים להודות לך מקרב הלב על הירתמותך לעניין במסירות, בנועם, ביעילות, בזריזות, במאור פנים ובסבלנות, ועל הליווי המסור  לכל אורך הדרך עד לקבלת ההקצבה. תרומתך לקידום נושא גיוס משאבים ביישובנו הינה משמעותית ביותר. אני ממליץ בחום לכל ועד מקומי על עבודה עימך לעזרה בקבלת תקציבים ותמיכות בכלל ומקרן העזבונות בפרט. בתודה ובהערכה רבה.
"

יישוב שעלבים- הדס אזולאי, מנהלת קהילה
"למר יוסף שפר, אנו - חברי קהילת שעלבים - מבקשים להוקיר תודה על השתתפותך ומאמציך במימון שיפוץ המועדון לחבר בסך של כ-200,000 ש"ח. קהילת שעלבים היא קהילה מתחדשת ששילשה את מספר תושביה ב-3 השנים האחרונות. שיפוץ המועדון לחבר והרחבו הוא נדבך נוסף בחיזוק קשרי הקהילה הנרקמים בין התושבים הוותיקים והחדשים. הליווי הצמוד והתמיכה שקיבלנו ממך היה חלק הכרחי בהשגת המימון לפרויקט. ובדאגה לקבלתו בפועל- עד להשלמת העבודה ואף אחריה. על כך נתונה לך תודתנו.
"

עמותת "עת לעשות"- הרב יוסי מונק יו"ר ומנכ"ל 
עמותת "עת לעשות" נעזרת מזה כ- 3 שנים בשירותי חברת 'שפר –מומחים לתמיכה וצמיחה', המתמחה
בסיוע בהגשות בקשות תמיכה לקרנות ולועדת העזבונות הממשלתית.
לאחרונה, קיבלה עמותתנו מענק בסך 65 אש"ח מקרן, תודות לשירות זה.
מענק זה מצטרף למענקים נוספים בתקופת ההתקשרות, אשר קיבלה העמותה מקרנות ציבוריות ותמיכות
ממשלתיות נוספות, באמצעות משרד המומחים 'שפר' הנ"ל, הפועל במקצועיות רבה, לקבלתם.
המלצתינו, איפוא, על החברה, באשר בנסיוננו עמהם באים לידי ביטוי ההיבטים המקצועיים,הטיפול
המסור, ההתמדה, ההבנה לאיפיוני העמותה, ובעיקר היחס האישי והמהיר והמענה לכל פניה שלנו.
אשמח,למעוניינים, לענות גם על שאלות בפרטי: 054-2244750

המלצות עמותות ויישובים