המלצות עמותות ויישובים

מאות מנהלי עמותות ויישובים ממליצים בחום על יוסף שפר

מי עמי- ניצן בז'רנו מנהלת קהילה
"אנחנו רוצים להודות לך מקרב לב על עזרתך בהגשות, בליווי ובקידום בקשותינו. לשמחתנו התקבלה השנה תמיכה לשיפוץ אולם הספורט שלנו בסך 74,000 ,₪ ועכשיו קבלנו אישור על תמיכה בשדרוג מערך הנוי שלנו בסך 23,000 ₪.  תודה רבה על המסירות, והליווי לכל אורך הדרך עד לקבלת ההקצבה. ותודה גם על הסבלנות, הנועם ואורך הרוח שאתה מפגין תמיד. בהערכה רבה."


קיבוץ להב- ליאור דפנר, מנהל קהילה
"מספר שנים אני עובד עם יוסף שפר בנושא סיוע בגיוס כספים. פעם אחר פעם מוכיח יוסף את יכולותיו, ובזכותו השגנו לקיבוץ סכומים משמעותיים לשיפוץ ושדרוג מבני ציבור. אני ממליץ על יוסף כאיש מקצוע מהשורה הראשונה בתחומו, ומעריך עד מאוד את עבודתו, יסודיותו וכישוריו."

קיבוץ צאלים- איל דבורי, מנהל קהילה
"בשמי ובשם חברי קהילת קיבוץ צאלים ברצוני להודות לך ולצוות המסור על הטיפול המוצלח בבקשת קיבוץ צאלים לתרומה להקמת מגרש משחקים לילדי הקיבוץ. בזכותכם התקבלה תרומה שתסייע לנו משמעותית להקמת המגרש."


מועצה מקומית קדומים- חננאל דורני, ראש המועצה
"ברצוני להודות לך מקרב לב על הטיפול המקצועי בבקשות שהגשנו לקבלת תמיכות. התוצאות מדברות בעד עצמן. הקרן אישרה למועצה פרויקט משמעותי בסדר גודל שלא זכינו לקבל בשנים קודמות. עבודתך מולנו התאפיינה במקצועיות, בזמינות וביעילות רבה. לא איפשרת לנו לטעות בהגשת מסמכי הבקשה, עמדת על כך וסייעת לנו להכין חומר יסודי ומקצועי זמן רב לפני תום המועד, כך שתוכל לוודא שלא יפול דופי בהגשה . ברצוני להודות לך על כך. נשמח להמשיך לקבל את שירותיך הטובים."


עמותות א.ה.ב.ה.- גיילה כהן מוריסון, מנכ"ל
"ליוסף שפר שלום, ברצוננו להודות על התמיכה ועזרה שקבלנו מכם במשך חודשים עד להצלחה של קבלת כסף. היו לנו הרבה שאלות במשך כל התהליך ואתם תמיד עזרתם לנו בכל הנקודות שנתקענו בהן."


קולות בנגב- קרינה רייסמן אלוני, רכזת פיתוח משאבים 
"יוסף, ברצוני להודות לך בשם הארגון שלנו, על השירות המסור האישי שלך...שירות שגורם לכל משרד לקנא בכם. בהערכה רבה."


מועצה דתית גוש עציון- הרב רפי אוסטרוף, יו"ר  
"ברצוני להודות לך על ההכוונה והסיוע שהענקתה למועצה הדתית גוש עציון בהגשת הבקשות לקבלת תמיכות. כמו רבים, גם  בעבר הגשתי בקשות ולא הצלחתי לקבל תמיכות. הפעם עם הליווי הצמוד שלך, ההדרכה וההנחיות המפורטות הצלחנו לקבל סכום משמעותי  עבור הפרוייקטים של המועצה הדתית בתחום הנגשת בתי כנסת. בתודה על הליווי והעבודה המקצועית!"


בית חם לילדי ה-S.M.A- עטקה חיימוביץ, יו"ר
"מר יוסף שפר ואנשי משרדו. איש יקר, אנו עמותת בית חם לילדי SMA ילדים מונשימים, רוצה להודות לך ידידי היקר ולאנשי צוותך, על עזרתכם למען פרויקט קשה הקמת בית חולים לילדים מונשמים בצפון. זהו מפעל חיים של אישה הרוצה להקים בית חם לילדים שאינם יכולים להיות בבית היות וההורים לא מסוגלים לטפל בהם ואין להם במדינתינו הקטנטונת מקום ראוי להיות בו. ואתה ידידי היקר באת ראית והתרגשת, וכמובן עזרת לעמותה לקבל סכום כסף לעזרת הקמת בית החולים. אני והילדים רוצים להודות לך אישית על ידי מכתב זה על העזרה והתמיכה למען הפרויקט החשוב כל כך. מי יתן לתקבל בחזרה מה שאתה עושה למען הילדים המונשמים. תודה וברכה."  


המועצה הדתית חיפה- דוד מצגר, מזכ"ל
"מר יוסף שפר אשר עסק במשך שנים רבות בניהול "ועדת העזבונות" של מדינת ישראל, רכש ניסיון עצום בנושא ומשתדל מאוד היום לסייע לעמותות, ארגונית ותאגידים לזכות ולקבל תמיכות. מר שפר עושה מלאכתו נאמנה, ביושר, בדייקנות ובמסירות והישגיו מרשימים ביותר. אנו ממליצים בלב שמח להעזר בשרותיו של מר שפר ע"מ שמוסתיכם יזכה בתמיכה."


מצפה אביב- מזכירות
"מר יוסף שפר היקר אנו מבקשים להודות לך על ההנחיה שקיבלנו ממך לאורך כל הדרך, הליווי של הגשת הניירות ואישור המימון ולבסוף דו"ח הבצוע והגשת החשבוניות. בסיכומו של תהליך קבלת ההשתתפות הכספית שאושרה לנו. ישר כוח גדול  ותקווה להמשך שיתוף פעולה."


נתיב מאיר- אמציה הרשושנים, מנכ"ל
"אנו שמחים מאוד לקבל את עזרתך בהגשה, ליווי וקידום בקשותינו לקבלת תמיכות. עד לשנת 2014 לא קיבלנו תמיכות אלום מאז העברנו את הנושא לטיפולך אנו זוכים בתמיכות מדי שנה. מזכותך זכינו זו השנה השלישית ברציפות לקבל תמיכות בסכומים משמעותיים ההולכים וגדלים משנה לשנה- 2015-48,000 ש"ח, 2016 58,000 ש"ח, והשיא 2017 148,000 ש"ח. אנו מבקשים להודות מקרב לב לך ולצוות הנהדר של עובדי משרדך הנבטנים על הירתמותכם לעניין במסירות, בנועם, ביעילות, בזריזות, במאור פנים ובסבלנות, על הליווי המסור לכל אורך הדרך. אני ממליץ בחום לכל עמותה על עבודה עימך לעזרה בקבלת תקציבים מתמיכות. בתודה ובהערכה רבה." 


שמחה לילד- אלי קלרמן, מנכ"ל 
"השירות נוח מהיר וזמין."


קיבוץ גבולות- ליאור דפנר, מזכיר ומנהל קהילה, ניתאי יעירי, מרכז משק
"יוסף שפר עובד עם קיבוץ גבולות מזה זמן מה כיועץ בעזרה להשגת תמיכות ומענקים. במהלך העבודה המשותפת גילינו כי יוסף מכיר את העבודה, בקיא בפרטים ובסופו של דבר גם מביא תוצאות. אנו מרוצים מהעבודה וממליצים עליו מניסיוננו." 


פעמונים- אוריאל לדרברג, מנכ"ל 
"ליוסף שפר - ברצוני להודות לך ולצוותך על הטיפול המהיר והיעיל וכן את הערכתי הרבה על היחס האנושי והמקצועי שאנו מקבלים."


מדרשת מעלה חבר- מני ונינו, ראש המדרשה 
"אין לי מילים להודות לכם! אתם לא מתארים לכם כמה זה יעזור לקדם את המטרות החשובות שאנו עוסקים בהן. ממש תודה! "


מרכז יעקב הרצוג- יוסי וולך, מנהל 
"לכבוד יוסף שפר - אתמול השתתפתי במפגש בתל אביב, בו נתת הסברים וענית על שאלות בקשר להגשת בקשות לתמיכה. אני מבקש לציין שמשרדך עובד באופן יוצא מן הכלל, מפיק חומרים ותשובות בזמן אמת הנחיות והסברים לפי הצורך."


עזר מציון- יעקב הורביץ, מנכ"ל 
"למר יוסף שפר. אין לי מילים להודות לך על היעילות ועל הדביקות במטרה. לך בכוחך זה ותושיע את ישראל! כה לחי! בידידות ובהערכה עמוקה."


קיבוץ גן שמואל- עמרי, רכז חינוך
"ברצוני לשתף כי לאורך כל התהליך מתחילתו ועד סופו השירות היה מעולה. הסבר מפורט ליווה את מילוי הטפסים אותם נדרשנו למלא, בכל עת היתה זמינות טלפוני והקשר עם נציגת החברה נתן תחושה שיעש כתובת ויש מענה. בהחלט נשמח לשתף פעולה גם בעתיד."


מושב עין יעקב- חגי ראובן, יו"ר ועד מקומי
"בשמי ובשם ועד מקומי עין יעקב אנו מבקשים להודות לך על הפעילות  המבורכת. אנו מעריכים מאוד את הליווי בפרויקט גן השעשועים במושב עין יעקב אשר הוביל להצלחה רבה בקבלת תקציב של 86 אלש"ח  לטובת שיפוץ גן השעשועים בישוב. מודה לך על הליווי, ההדרכה והסיוע המקצועי לאורך כל הדרך מאחל לך הצלחה רבה בכל אשר תעשה!"


כפר דקל- חנן עמיבר, מזכיר
"אנו רואים חובה לציין בפינך את התועלת הרבה שהפקנו מטיפולך בבקשתינו להשגת תקציב לשיפוץ המועדון של הישוב. ראשית, אנו מודים על שחשפת אותנו אותנו לאפשרות לקבלת תמיכות. שנית, בהדרכתך הגשנו את כל המסמכים הדרושיםן וזכינו לאישורו של תקניב נאה: 165,000 ש"ח"


בית מדרש שערי אשר- ישראל אשר, מנכ"ל 
"לכבוד יוסף שפר - ברצוננו להאיר שהשרות והיחס מאוד יפה ומזהיר הן בטלפון והן במייל. ברכותינו אליכם שברכת הרב שלנו תשפיע עליך שתצליח בכל הפעילות העניפה ובכל מעשי ידך." 


צעד ראשון- אריה רושגולד, הנהלה
"יוסף שפר, רואים אנו חובה להודות לכבודו באופן אישי על הטיפול בבקשה לתמיכה."


כה לחי- זיו כהן, מנכ"ל 
"הופתעתי מהרצון האמיתי של יוסף שפר לתת תשובה ופתרון, שמחתי להרגיש שווה, הרגשתי שאתם רוצים אותי יותר משאני אתכם. חזק וברוך."


מרחביה המסלול היהודי עכו- יאיר מימון, מנכ"ל
"זכינו לטיפול יעיל, מקצועי ומהיר ע"י מר יוסף שפר. בטיפול כזה איכותי טרם נתקלנו. ישר כח."

 

 

המלצות עמותות ויישובים